Bezpłatna wycena
Prima-tex - Ocmer
Obiekt: Hurtownia tkanin - hala magazynowa.
Powierzchnia (m²): 1 500
Lokalizacja: Rzgów k/Łodzi
Województwo/Kraj: łódzkie
Rok realizacji: 2007
Zakres prac: Wykonanie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji stalowej. Dostawa i montaż hali stalowej.

hala magazynowa 1.500 m2

Hala produkcyjna Prima-tex

– wykonana w miejscowości Rzgów k. Łodzi hala magazynowa, której wykonawcą jest przedsiębiorstwo Ocmer. Obiekt wykonany został na zlecenie firmy Prima-tex w 2007 roku, a jego powierzchnia wynosi 1.500 m2. Zakres prac obejmował wykonanie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji stalowej. Przedsiębiorstwo Ocmer Sp. z o.o. zrealizowało również dostawę i montaż hali stalowej na działce wskazanej przez inwestora. Obiekt został zaprojektowany oraz wykonany w sposób, który umożliwił firmie zamawiającej optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej pod potrzeby hurtowni tkanin.

Dowiedz się więcej o naszej konstrukcji hal produkcyjnych. Zachęcamy także do powiększenia prezentowanych poniżej zdjęć obiektu.

 mt_gallery:Hala magazynowa - łódzkie - PRIMA-TEX

{zhgooglemap-marker:122;placemark;10;;;350}

Potrzebny Ci projekt hali magazynowej i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Otrzymaj bezpłatną wycenę inwestycji
FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo