Bezpłatna wycena
KNOR - Ocmer
Obiekt: Produkcja ram i obrazów.
Powierzchnia (m²): 965
Lokalizacja: Gliwice
Województwo/Kraj: śląskie
Rok realizacji: 2010
Zakres prac: Wykonanie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji stalowej. Dostawa i montaż hali stalowej.

hala produkcyjno-magazynowa 1.000 m2

Hala produkcyjna KNOR

– wykonana w Gliwicach stalowa hala produkcyjna, której wykonawcą jest przedsiębiorstwo Ocmer Sp. z o.o. Obiekt wykonany został na zlecenie firmy KNOR w 2010 roku, a jego powierzchnia wynosi około 1.000 m2. Zakres prac zrealizowanych przez firmę Ocmer obejmował wykonanie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji stalowej. Firma Ocmer zrealizowała także dostawę i montaż hali stalowej. Obiekt został dostosowany do planowanych procesów produkcyjnych firmy zamawiającej.

Dowiedz się więcej o naszej konstrukcji hal produkcyjnych. Zachęcamy także do powiększenia prezentowanych poniżej zdjęć obiektu.

Dowiedz się więcej o naszej konstrukcji hal produkcyjnych. Zachęcamy także do powiększenia prezentowanych poniżej zdjęć obiektu.

mt_gallery:Hala produkcyjno-magazynowa - śląskie - KNOR
 

{zhgooglemap-marker:156;placemark;10;;;350}

Potrzebny Ci projekt hali produkcyjno-magazynowej i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Otrzymaj bezpłatną wycenę inwestycji
FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo