Bezpłatna wycena
Hoop Polska - Ocmer
Obiekt: producent napojów - hala magazynowa
Powierzchnia (m²): 11 000
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Województwo/Kraj: wielkopolskie
Rok realizacji: 2004
Zakres prac: wykonanie pełnobranżowej dokumentacji budowlanej oraz uzyskanie pozwolenia na budowę - generalne wykonawstwo

hala magazynowa 11.000 m2

Hala magazynowa Hoop Polska

– trzecia hala magazynowa wybudowana dla tegoż inwestora w miejscowości Grodzisk Wielkopolski w województwie wielkopolskim, której wykonawcą jest przedsiębiorstwo Ocmer. Obiekt wybudowany został na zlecenie firmy Hoop Polska w 2004 roku, a jego powierzchnia to 11.000 m2. Zakres podjętych prac obejmował: wykonanie pełnobranżowej dokumentacji budowlanej oraz uzyskanie pozwolenia na budowę, a także generalne wykonawstwo hali dostosowanej do magazynowych potrzeb inwestora. Przedsiębiorstwo Hoop Polska to należący do Grupy Kofola ČeskoSlovensko a.s. i jest to czołowy producent napojów bezalkoholowych w Europie.

Dowiedz się więcej o naszej konstrukcji i budowie hal produkcyjnych i magazynowych. Zachęcamy także do powiększenia prezentowanych poniżej zdjęć obiektu.

mt_gallery:Hala magazynowa - wielkopolskie - HOOP S.A.

{zhgooglemap-marker:66;placemark;10;;;350}

Potrzebny Ci projekt hali magazynowej i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Otrzymaj bezpłatną wycenę inwestycji
FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo