Projekty sortowni owoców i chłodni

Projekty sortowni owoców i chłodni

Jako generalny wykonawca, przygotowując projekty sortowni owoców i chłodni, bierzemy pod uwagę wiele elementów. Obiekty muszą być ściśle dopasowane do wymogów inwestora, a także do procesu produkcyjnego, jaki odbywa w danym przedsiębiorstwie. Do istotnych czynników zaliczają się też procedury związane z dostawą, odbiorem, sposobem sortowania oraz przechowywania artykułów.

Nasze projekty sortowni owoców i warzyw są zawsze gruntownie przemyślane. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych i nietypowych hal, dostosowanych do oczekiwań inwestorów. Nadzorujemy wszystkie etapy powstawania obiektu. Dysponujemy przeszło 25-letnim doświadczeniem.

Projektowanie i budowa sortowni owoców i warzyw oraz chłodni

Projekty sortowni owoców i chłodni, które wykonujemy, spełniają standardy bezpieczeństwa, a ponadto są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami prawnymi. Dbamy o optymalne wykorzystanie powierzchni, a także wdrażamy technologie optymalizujące procesy logistyczne. Realizując projekty chłodni, pamiętamy o zapewnieniu odpowiedniej temperatury, poziomu wilgotności oraz reżimu sanitarnego.

Dysponujemy własnym studiem projektowym, co ma ogromne znaczenie w przypadku pojawienia się jakichkolwiek zmian. Na wszelkie poprawki w projektach sortowni owoców i chłodni reagujemy elastycznie i na bieżąco, a nasi projektanci korzystają ze specjalistycznego oprogramowania. Staramy się, by nasze realizacje charakteryzowały się najwyższym poziomem funkcjonalności.

Potrzebny Ci projekt sortowni owoców i chłodni i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Referencje – sortownie owoców i chłodnie

Sady Krajny

Powierzchnia: 1.847m2

Dodatkowe informacje: generalne wykonawstwo sortowni owoców wraz z opracowaniem pełnej dokumentacji projektowej i uzyskaniem pozwolenia na budowę i użytkowanie

Szczegóły inwestycji

Zdawaliśmy sobie sprawę, że stawiane terminy będą wymagać bardzo dobrej organizacji pracy zarówno w sferze administracyjnej, jak i samych prac na budowie oraz dużej dyscypliny finansowej. Już podczas pierwszych kontaktów z pracownikami firmy Ocmer wiedzieliśmy, że dokonaliśmy słusznego wyboru. Wszystkie spotkania były merytoryczne i zawsze kończyły się wyciąganiem wniosków, poszukiwaniem najlepszych rozwiązań i podziałem zadań. Tempo realizowanych prac zgodne było z przyjętym harmonogramem, organizacja pracy na placu budowy i porządek wzorcowe.
– Dyrektor Zarządzający
Białośliwska Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Sady Krajny

Specjalistyczne sortownie owoców dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem hal wielkopowierzchniowych. Przygotowując projekty chłodni, kładziemy ogromny nacisk na szczelność i dobrą izolację.

Opracowując projekty sortowni owoców korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Należymy do holenderskiego holdingu Janssen de Jong. W ramach tej grupy wymieniamy się doświadczeniami, dzięki czemu możemy wykorzystać interesujące technicznie wskazówki, przygotowując projekty chłodni lub innych obiektów o specjalnym przeznaczeniu.

Ocmer – ponad milion metrów kwadratowych doświadczenia

Realizowaliśmy projekty sortowni owoców i chłodni dla prężnych producentów, jak Sady Krajny. Tworząc projekty chłodni i magazynów staramy się, by były one funkcjonalne i niedrogie w użytkowaniu.

Generalne wykonawstwo sortowni owoców i chłodni

W zakres naszych usług wchodzi generalne wykonawstwo sortowni owoców i chłodni. Wspieramy inwestorów w kwestiach  dotyczących otrzymania niezbędnych pozwoleń.  Opracowujemy projekty sortowni owoców i warzyw, przygotowujemy fundamenty, montujemy konstrukcje, wykańczamy hale.

Chcesz zlecić nam projekt lub generalne wykonawstwo sortowni owoców i chłodni? Zapraszamy do kontaktu.

Facebook logo
Linkedin logo