Projekty sortowni odpadów

Projekty sortowni odpadów

Projekty sortowni odpadów zawsze są starannie przemyślane. Projektując obiekt o takim przeznaczeniu, zwracamy uwagę nie tylko na dopasowanie poszczególnych elementów konstrukcji do procesów obowiązujących w danym przedsiębiorstwie, ale również na kwestie dotyczące ochrony środowiska.

W zakres naszych usług wchodzi generalne wykonawstwo sortowni odpadów. Przejmujemy na siebie obowiązki dotyczące uzyskania niezbędnych pozwoleń. Zajmujemy się dostawą i montażem elementów prefabrykowanych konstrukcji wraz z obudową i niezbędnymi instalacjami. Wykonujemy posadzki, a także porządkujemy teren wokół obiektu.

Funkcjonalne projekty sortowni odpadów – w trosce o nasze środowisko

Przygotowując projekty sortowni odpadów, skupiamy się na oczekiwaniach inwestora. Dobieramy rozwiązania do wymogów prawnych i środowiskowych. Uwzględniamy też kwestie związane ze specyfiką danej branży, warunkami sanitarnymi, charakterystyką energetyczną budynków.

Do istotnych elementów, które bierzemy pod uwagę, realizując projekty zakładów przetwórstwa odpadów, należy dostosowanie konstrukcji do rozmieszczenia linii produkcyjnych i maszyn. Staramy się, by nasze realizacje umożliwiały wydajne działanie, a ponadto wyróżniały się walorami użytkowymi.

Potrzebny Ci projekt sortowni odpadów i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Referencje – sortownie odpadów

PreZero

Powierzchnia: 3.170 m2

Dodatkowe informacje: generalne wykonawstwo zespołu hal dla linii technologicznej paliwa alternatywnego wraz z częścią składowania paliwa, przebudowa istniejącej wiaty sortowni śmieci na halę o powierzchni 3.170 m2, wykonanie placów betonowych zewnętrznych o powierzchni 1.525 m2

Szczegóły inwestycji

Firma Ocmer solidnie wywiązała się z umowy. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnego podejścia kadry, sposobu wykonania usługi i komunikatywności kierownika budowy.
– Prezes PreZero Service Centrum Sp. z o.o.

EKOBUD

Powierzchnia: 1000 m2

Dodatkowe informacje: budowa hali przeznaczonej do przetwórstwa odpadów, wykonanie fundamentów i posadzki

Szczegóły inwestycji

Prace wykonywane były sumiennie i terminowo. Współpraca z firmą Ocmer przebiegała bez problemów i oceniamy ją bardzo wysoko.
– Prezes EKOBUD Sp. z o.o.

Ocmer – kompleksowy projekt i budowa sortowni

Działamy kompleksowo. Nie tylko wykonujemy projekty sortowni odpadów, ale przede wszystkim montujemy konstrukcje i obudowy, a więc budujemy hale. Zatrudniamy świetnych inżynierów - wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Także projektantów dysponujących dedykowanym oprogramowaniem. Dzięki temu, jeśli zajdzie konieczność wprowadzenia jakichkolwiek zmian, reagujemy na bieżąco.

Zdarza się, że pracujemy na projektach przesłanych przez klienta, opracowanych przez zewnętrzne biura projektowe. W takich przypadkach optymalizujemy projekty sortowni odpadów tak, by ograniczyć zużycie stali, ale w sposób rozsądny. Dzięki temu późniejsza eksploatacja obiektu jest bezproblemowa. Posiadamy przeszło 25-letnie doświadczenie, dlatego podejmujemy się prac nawet nad naprawdę skomplikowanymi inwestycjami wielkopowierzchniowymi.

Generalne wykonawstwo sortowni odpadów

Naszym klientom proponujemy generalne wykonawstwo sortowni odpadów. Pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę, a po zrealizowaniu inwestycji dostarczamy dokumentację powykonawczą. Zapewniamy wsparcie w zakresie projektu i budowy hali. Przygotowujemy fundamenty i zajmujemy się pracami wykończeniowymi wraz z zagospodarowaniem terenu.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych – należymy do holenderskiej Grupy Janssen de Jong, w ramach której wymieniamy się doświadczeniami z firmami z sektora budownictwa przemysłowego. Hale, które budujemy odznaczają się dużą rozpiętością bez podpór wewnętrznych (do ok. 70 m) i lekką konstrukcją, spełniają też wszystkie niezbędne wymogi i normy. Do ich zalet należy również efektowny wygląd.

Planujesz budowę zakładu sortowni odpadów? Skontaktuj się z nami!

Facebook logo
Linkedin logo