Projekty hangarów lotnicznych

Projekty hangarów lotniczych

Postawienie hangaru lotniczego to zawsze duże wyzwanie, z którym poradzić sobie mogą tylko firmy z odpowiednim doświadczeniem w branży. Tego typu realizacja różni się od wszystkich innych. I nie chodzi tutaj o względy techniczne - hangar lotniczy zwykle nie jest bardziej skomplikowany od standardowych hal przemysłowych. Restrykcyjne wymagania proceduralne sprawiają, że przy projektowaniu i budowie tego typu inwestycji na terenie lotnisk ogromne znaczenie mają umiejętności i możliwości wykonawcy - przede wszystkim organizacyjne.

Projektowanie hangarów lotniczych - kwestie proceduralne

Projektowanie i budowa hangarów lotniczych to złożone przedsięwzięcie organizacyjne, z którym z powodzeniem sobie radzimy. Ocmer kompleksowo wspiera inwestorów w kwestiach proceduralnych – od dostarczenia dokumentacji na temat oddziaływania budowy na elementy znajdujące się na lotnisku aż po spełnienie wymogów dotyczących ochrony środowiska.

Bez trudu przechodzimy przez wszystkie kwestie organizacyjne, które poprzedzają rozpoczęcie inwestycji - sprawnie wdrażamy złożone procedury i odbywamy specjalistyczne szkolenia. Zdajemy sobie sprawę, że aby zostać zaufanym dostawcą zaopatrzenia portu lotniczego, trzeba w pełni dostosować się do restrykcyjnych przepisów bezpieczeństwa panujących w tego typu miejscach. Budowaliśmy hangary lotnicze, dlatego wiemy, jak zorganizować pracę zespołu na terenie budowy, na którym obowiązuje kontrola dostępu osób, jak odpowiednio zabezpieczyć transporty towarów oraz jak zapewnić bezpieczeństwo prowadzenia operacji lotniczych.

Potrzebny Ci projekt hangarów lotniczych i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Referencje – hangary lotnicze

MGC Inwest Sp. z o.o.

Powierzchnia: 1.200 m2

Dodatkowe informacje: generalne wykonawstwo hangaru na terenie lotniska Wrocław - Strachowice

Szczegóły inwestycji

Ocmer bez problemu dostosował się do procedur obowiązujących na terenie portu lotniczego we Wrocławiu, a w efekcie wywiązał się z kontaktu terminowo i uzyskał pozwolenie na użytkowanie obiektu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i jakości oddanego hangaru.
– Prezes zarządu MGC INWEST Sp. z o.o.

Indywidualne i dopasowane do Twojej firmy projekty hangarów lotniczych

W zakres naszych działań wchodzi generalne wykonawstwo hangarów lotniczych. Zanim przygotujemy projekt, prowadzimy szczegółowe rozmowy z inwestorem, żeby dowiedzieć się, jakie są jego oczekiwania. Następnie proponujemy konkretne rozwiązania. Podobnie jak w przypadku innych hal, tutaj też największe znaczenie ma dobór wytrzymałych materiałów wysokiej jakości oraz odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne.

Projektując hangar lotniczy, pod uwagę bierzemy wiele czynników, w tym położenie. Tego typu obiekty buduje się z reguły na płaskim, wyeksponowanym terenie, przez co hala narażona jest na działanie silnego, porywistego wiatru i innych czynników atmosferycznych.

Ocmer – generalne wykonawstwo hangarów lotniczych

Jako generalny wykonawca hangarów lotniczych posiadamy doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć. W naszym portfolio znajdują się m.in. hale dla floty powietrznej wykonane na potrzeby C.L.A. Invest (o powierzchni 870 m2) oraz dla firmy MGC Inwest Sp. z o.o. (o powierzchni 1.200 m2).

Projektowanie hangarów dla samolotów

Od 25 lat specjalizujemy się w tworzeniu hal wielkopowierzchniowych w oparciu o nowoczesne technologie. Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowie hangarów – na potrzeby realizacji uzyskaliśmy status zaufanego dostawcy zaopatrzenia portu lotniczego.

Chcesz zlecić nam projekt i budowę hangaru? Zapraszamy do kontaktu!

Facebook logo
Linkedin logo