Slide item 5

HALE POD KLUCZ

Sprawnie i terminowo!

Slide item 6

BEZPIECZNE KONSTRUKCJE

Dbamy o każdy szczegół realizacji!

Slide item 7

HALE NA MIARĘ

Optymalizujemy projekty!

Projekty hal produkcyjnych

Zajmujemy się nie tylko budową, ale również projektujemy wielkopowierzchniowe hale produkcyjne i magazynowe już od 25 lat. Wsłuchując się w potrzeby Klientów, tworzymy skomplikowane technicznie obiekty o efektownym designie oraz różnorodnej funkcjonalności. Przez lata naszej działalności stworzyliśmy i tworzymy projekty hal produkcyjnych, magazynowych, produkcyjno-magazynowych, a także logistycznych. Swoje prace rozpoczynamy od uzyskania stosownych pozwoleń, przechodząc poprzez wykonanie fundamentów do montażu prefabrykowanych elementów hali i niezbędnych instalacji. Nie zapominamy również o zagospodarowaniu terenu wokół obiektu, stwarzając przyjazne miejsce pracy dla tysięcy osób. O naszym doświadczeniu świadczą wykonane realizacje, a owocną współpracę docenia wielu zadowolonych Klientów na terenie całej Polski, czego wyrazem są liczne otrzymywane przez nas referencje.

Projekt hali produkcyjnej wraz z montażem

Swoim Klientom dajemy możliwość wyboru zakresu prac, jakie jesteśmy w stanie wykonać. Inwestorzy mogą nam powierzyć nie tylko wykonanie kompleksowego projektu wykonawczego, budowę hali wraz z fundamentami i obudową, ale także przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę. Możemy zająć się również instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz zagospodarowaniem najbliższego otoczenia hali.

W trakcie prac projektowych każde zagadnienie konsultujemy z Inwestorem, który określa swoje oczekiwania i wymagania co do finalnej konstrukcji. Projektowanie wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych wymaga dodatkowo uwzględnienia technologii, jakie będą wykorzystywane na powstałej przestrzeni. Znając specyfikę procesów produkcyjnych, urządzeń oraz linii produkcyjnych i instalacji technicznych, które należy uwzględnić, projektujemy w pełni funkcjonalny obiekt użytkowy.

Projektowanie hal magazynowych i produkcyjnych wymaga spełnienia określonych standardów budowlanych oraz wszelkich wymogów bezpieczeństwa. To oczywiste. Nie zapominamy jednak również o estetyce elewacji budynku, która będzie stanowiła przyszłą wizytówkę firmy.

Optymalizacja projektu hal produkcyjnych

Niejednokrotnie pracujemy na projektach budowlanych przysłanych nam przez Inwestorów. Jeśli projekt hali produkcyjnej jest już gotowy, staramy się go zoptymalizować kosztowo i funkcjonalnie. W takim przypadku, po naszej stronie pozostaje przygotowanie projektów wykonawczych konstrukcji.

Projektowanie hal produkcyjnych wymaga od nas oczywiście ścisłego dopasowania założeń konstrukcyjnych do planowanych przez inwestora procesów technologicznych. To standard, choć jednocześnie wcale nieproste zadanie. Mamy w tym jednak doświadczenie i z przyjemnością podejmujemy się takich realizacji. Tak było choćby w przypadku firm Energoserwis, Hoop Polska oraz Orsa-Moto. Podobnym przykładem jest realizacja dla RPC Superfos, dla którego wykonaliśmy projekt konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projekt wykonawczy konstrukcji stalowej, wraz z dostawą i montażem hali stalowej o powierzchni ponad 15 000 metrów kwadratowych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z doświadczoną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku projektowo-budowlanym, skontaktuj się z nami!

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 9.525 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa (rozbudowa) 8.721 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 17.174 m2

AQUILA Skarbimierz

hala produkcyjno-magazynowa 17.593 m2

Intrograf

hala produkcyjno-magazynowa 7.250 m2

Aliplast

hala produkcyjno-magazynowa 22.071 m2

Karen

hala produkcyjno-magazynowa 2.237 m2

RPC Superfos

hala produkcyjno-logistyczna 16.000 m2

KOMAHOLD - Tridon

hala magazynowa 5.000 m2

Energoserwis

hala produkcyjna 5.632 m2

Tommark

hala produkcyjno-magazynowa 5.000 m2

Buttimer Polska

hala produkcyjno-magazynowa 1.100 m2

KERM PLUS

hala produkcyjno-magazynowa 1.675 m2

PRECYZMET

hala produkcyjna 5.500 m2

PRECYZMET

hala produkcyjna 1.650 m2

Znajdź halę