Bezpłatna wycena

Projekty hal produkcyjno-magazynowych

Projekty hal produkcyjno-magazynowych : dlaczego warto wybrać Ocmer?

Przy okazji projektowania hal produkcyjno-magazynowych za każdym razem musimy wziąć pod uwagę specyfikę produkcji występującą w danej firmie. Z dużymi wyzwaniami mierzyliśmy się już wielokrotnie przy pracy dla takich inwestorów jak np. Aflofarm, Aliplast, Mikomax, Intrograf czy Breve Tufvassons. Nie inaczej było podczas prac projektowych nad halą stalową dla przedsiębiorstwa Tommark, które produkuje osłony okienne. Zajmujący pięć tysięcy metrów kwadratowych obiekt został precyzyjnie przez nas przystosowany do potrzeb technologii produkcji. Innymi wielkopowierzchniowymi inwestycjami, które realizowaliśmy w formule generalnego wykonawstwa, były hale produkcyjno-magazynowe zaprojektowane i zrealizowane dla firmy AQUILA Radomsko, o łącznej powierzchni 35 000 metrów kwadratowych oraz obiekty dla AQUILA Skarbimierz o powierzchni ponad 17 000 metrów kwadratowych.

PROJEKT HALI PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ: WYZWANIA

Choć dla niewprawnego oka każda hala produkcyjno-magazynowa wydaje się nie różnić zbytnio od innych obiektów tego rodzaju, to w rzeczywistość wygląda inaczej. Każda nowa inwestycja, z którą mamy do czynienia, wymaga od nas podjęcia szeregu strategicznych decyzji. Za każdym razem musimy wziąć pod uwagę rodzaj działalności danej firmy.

Mamy tu na myśli zarówno specyfikę produkcji, jak i magazynowania wyprodukowanych towarów. Zupełnie inne wymagania dotyczą bowiem takich obiektów magazynowych jak chłodnie, a inne trzeba wdrożyć, stawiając halę, w której składowane będą materiały łatwopalne. 

Podobne wyzwania pojawiają się, podczas projektowania części produkcyjnej hal produkcyjno-magazynowych. Dlatego każda nasza inwestycja poprzedzana jest gruntownym rozpoznaniem charakteru i wymagań danej branży.

PROJEKTY HAL PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWYCH: GENERALNE WYKONAWSTWO

Naszym sztandarową usługą jest generalne wykonawstwo hal produkcyjno-magazynowych o powierzchni przekraczającej 1000 m2. Zajmujemy się wówczas wszystkimi etapami procesu budowlanego:

  • wykonujemy pełnobranżową dokumentację projektową;

  • pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na budowę;

  • przygotowujemy teren pod inwestycję;

  • wykonujemy fundamenty;

  • montujemy konstrukcję i obudowę hali;

  • wykonujemy prace instalacyjne i wykończeniowe;

  • adaptujemy przestrzeń wokół hali.

SZUKASZ PROJEKTANTA I WYKONAWCY HAL PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEJ?

Projektowanie hal magazynowych oraz magazynowo-produkcyjnych to od lat nasza specjalność. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się wszystkimi etapami Twojej inwestycji, począwszy od przygotowania terenu, aż po prace wykończeniowe i aranżację przestrzeni wokół hali – postaw na Ocmer – przedsiębiorstwo, które działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat.

PRZYKŁADY HAL PRODUKCYJNYCH

Najlepszą reklamą dokonań firmy Ocmer są obiekty, które już zarabiają na siebie i na swoich inwestorów. Zobacz zrealizowane przez nas projekty hal produkcyjnych.

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 9.525 m2

AQUILA Skarbimierz

hala produkcyjno-magazynowa 17.593 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa (rozbudowa) 8.721 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 17.174 m2

INTROGRAF

hala produkcyjno-magazynowa 7.250 m2

Tommark

hala produkcyjno-magazynowa 5.000 m2

Aliplast

hala produkcyjno-magazynowa 22.071 m2

Karen

hala produkcyjno-magazynowa 2.237 m2

POLROS

hala produkcyjno-magazynowa 7.956 m2

RPC Superfos

hala produkcyjno-logistyczna 16.000 m2

Novoterm

hala magazynowa 4.545 m2

Artfol

hala produkcyjno-magazynowa 1350 m2

KOMAHOLD - Tridon

hala magazynowa 5.000 m2

Energoserwis

hala produkcyjna 5.632 m2

Buttimer Polska

hala produkcyjno-magazynowa 1.100 m2

FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo