Bezpłatna wycena

Projekty hal magazynowych

Projekty hal magazynowych : dlaczego warto wybrać Ocmer?

Przygotowujemy projekty hal magazynowych i zajmujemy się ich kompleksową realizacją. Wykonaliśmy już setki obiektów magazynowych, m.in. dla LG Electronics Polska, Italfresco, AGL Division, Stone Master i Buttimer Polska.

GENERALNE WYKONAWSTWO HAL WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

Jednym z wielu zadań, z którymi musieliśmy się zmierzyć w ostatnim czasie, była budowa hali magazynowej dla Komahold-Tridon o łącznej powierzchni ponad 5 000 metrów kwadratowych. Realizacja wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie trwała 7 miesięcy. W tym wypadku byliśmy także generalnym wykonawcą obiektu, co oznaczało nie tylko zadbanie o projekty wykonawcze hali magazynowej, budynku biurowego i budowę obiektu. W naszej gestii były także instalacje zewnętrzne i wewnętrzne w hali magazynowej i biurze oraz zagospodarowanie otoczenia (place manewrowe, drogi, parkingi, chodniki, tereny zielone przy obiekcie).

PROJEKTY HAL MAGAZYNOWYCH OD 25 LAT

Najlepszym potwierdzeniem naszych umiejętności jest długoletnia obecność na wymagającym rynku oraz ilość i różnorodność obiektów, które zrealizowaliśmy. Funkcjonujemy w branży od ponad 25 lat, a jedną z naszych specjalności jest projektowanie hal magazynowych. Przez ten czas zbudowaliśmy setki hal, których łączna powierzchnia znacznie przekracza dla wielu wręcz niewyobrażalną liczbę miliona metrów kwadratowych!

RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Choć wydawać by się mogło, że przygotowanie projektu hali magazynowej i jej budowa nie jest czymś skomplikowanym, biorąc pod uwagę liczbę powstających obiektów, to jeśli przyjrzeć się odpowiedzialności, jaka ciąży na wykonawcy, staje się jasne, jak trudnego zadania firmy takie jak Ocmer podejmują się każdego dnia.

Jaka to odpowiedzialność? Biorąc pod uwagę coraz większe rozmiary i kubaturę hal magazynowych oraz czasem specyficzne technicznie rozwiązania – ogromna!

PROJEKTY HAL WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Doskonałym przykładem wzrastającego zapotrzebowania rynku na obiekty magazynowe są hale wysokiego składowania. Wyróżnia je nie tylko wysokość (z reguły od siedmiu do kilkunastu metrów), lecz przede wszystkim rozwiązania techniczne zapewniające codzienne funkcjonowanie tych obiektów.

Mamy tu na myśli między innymi wielopoziomowe regały, urządzenia takie jak układnice oraz suwnice czy inne systemy transportu wewnętrznego, wyposażone w zaprogramowane moduły, automatyzujące ten proces. Opracowując projekty hal magazynowych, zawsze ustalamy wszystko z Inwestora i uwzględniamy jego potrzeby.

ROSNĄCY POTENCJAŁ HAL WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

Z racji tego, że liczba gruntów nadających się pod budowę hal magazynowych, szczególnie w pobliżu dużych miast, stale maleje, wydaje się, że hale wysokiego składowania będą częstszym elementem polskiego krajobrazu. W efekcie będzie rodziło to z pewnością coraz większe wyzwania natury technicznej. Na szczęście Ocmer, jako producent hal magazynowych uwielbia zadania, które inni określają jako wyjątkowo skomplikowane i wciąż przygotowuje projekty oraz nadzoruje budowę także hal magazynowych wysokiego składowania dla kolejnych Klientów.

PRODUCENT HAL MAGAZYNOWYCH W CAŁEJ POLSCE

Ocmer to marka, która przez ponad ćwierć wieku zdążyła na trwałe zadomowić się w branży. Jej realizacje znaleźć można na terenie całej Polski. Jedną z naszych specjalności jest projektowanie hal magazynowych o powierzchni przekraczającej 1000 metrów kwadratowych powierzchni.

Interesuje Cię inny rodzaj hali? Oto projekty hal produkcyjnych, które już zrealizowaliśmy.

PROJEKT HALI MAGAZYNOWEJ DOPASOWANY DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Producent hal magazynowych, a więc ich wykonawca taki jak firma Ocmer, omawiając z klientami szczegóły dotyczące przyszłej inwestycji, zawsze stara się maksymalnie dopasować projekt do stawianych wymagań. Właśnie dlatego hale magazynowe, których producentem jesteśmy, są maksymalnie zindywidualizowane i dostosowane do konkretnych potrzeb.

Wszystkie parametry, które mogą mieć wpływ na działalność naszych klientów, są na etapie opracowywania koncepcji hali wnikliwie dyskutowane. Jesteśmy producentem hal magazynowych, który od początku współpracy skrupulatnie dba o to, by realizować inwestycję rzetelnie i terminowo.

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 9.525 m2

AQUILA Skarbimierz

hala produkcyjno-magazynowa 17.593 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa (rozbudowa) 8.721 m2

AQUILA Radomsko

hala produkcyjno-magazynowa 17.174 m2

INTROGRAF

hala produkcyjno-magazynowa 7.250 m2

Tommark

hala produkcyjno-magazynowa 5.000 m2

Aliplast

hala produkcyjno-magazynowa 22.071 m2

Karen

hala produkcyjno-magazynowa 2.237 m2

Novoterm

hala magazynowa 4.545 m2

Artfol

hala produkcyjno-magazynowa 1350 m2

Buttimer Polska

hala produkcyjno-magazynowa 1.100 m2

C.L.A. INVEST

hangar na lotnisku 870 m2

MGC Inwest sp. z o.o.

hangar na lotnisku 1.200 m2

ITALFRESCO

hala magazynowa 1.000 m2

AGL Division

hala magazynowa 1.426 m2

FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo