Projekty hal logistycznych

Projekty hal logistycznych

Projekty hal logistycznych powinny być przygotowywane z najwyższą starannością. Procesy związane z dostawami, wyładunkiem oraz składowaniem towarów muszą odbywać się w sposób płynny i niezakłócony. Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w tworzeniu funkcjonalnych i nowoczesnych obiektów wielkopowierzchniowych. Realizowaliśmy zlecenia zarówno dla mniejszych firm, jak i dla międzynarodowych korporacji, jak np. DB Schenker, Vos Logistics, Centrum logistyczne BSH, Brenntag Polska.

Przygotowując projekty hal logistycznych, dopasowujemy rozwiązania do potrzeb biznesowych danego podmiotu i specyfiki jego działalności. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie hal logistycznych, w ramach którego koordynujemy wszystkie etapy inwestycji.

Ocmer – wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie hal logistycznych

Współpracujemy z klientami reprezentującymi różne branże, co wymaga od nas elastyczności oraz indywidualnego podejścia. Należymy do holenderskiego holdingu zrzeszającego liderów budownictwa przemysłowego. W ramach udziału w Grupie Janssen de Jong wymieniamy się doświadczeniami i korzystamy z ciekawych technologicznie rozwiązań. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać projekty hal logistycznych o wysokim poziomie złożoności. W naszym portfolio znajduje się  m.in. stalowa konstrukcja dla RPC Superfos o powierzchni przekraczającej 15.000 m2.

Potrzebny Ci projekt hali logistycznej i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Referencje – hale logistyczne

DB Schenker

Powierzchnia: 7.000 m2 + 4.000 m2 + 1.373 m2

Dodatkowe informacje: budowa hali logistycznej w Pyskowicach, generalne wykonawstwo rozbudowy hal logistycznych w Łodzi i we Wrocławiu, wykonanie projektów konstrukcji stalowej

Szczegóły inwestycji

Wszystkie prace zostały wykonane z dużym zaangażowaniem, terminowo, solidnie, przy zachowaniu najwyższej jakości. Schenker Sp. z o.o. wyraża swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Ocmer w zakresie realizacji inwestycji budowlanych i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę.
– Główny specjalista ds. inwestycji Schenker Sp. z o.o.

Brenntag Polska

Powierzchnia: 5880 m2

Dodatkowe informacje: generalne wykonawstwo hali magazynowej o powierzchni 5080 m2 oraz budynku biurowego o powierzchni 800 m2

Szczegóły inwestycji

Hala została wykonana rzetelnie w planowanym terminie. Przygotowanie i prowadzenie ww. inwestycji nie budziło naszych zastrzeżeń, a wszystkie prace prowadzone były sprawnie i w sposób profesjonalny.
– Dyrektor ds. inwestycji i remontów Brenntag Polska Sp. z o.o.

Specjalistyczne hale logistyczne dla firm spedycyjnych

Zanim podejmiemy się zlecenia sporządzenia projektu hali logistycznej, poznajemy oczekiwania inwestorów i na tej podstawie dobieramy odpowiednie rozwiązania i proponowane technologie. Istotna jest tu rola naszego własnego biura projektowego oraz dostępu do specjalistycznych programów ułatwiających elastyczne działanie i szybkie reagowanie na bieżące zmiany. Dokładamy wszelkich starań, aby projekty hal logistycznych były zoptymalizowane pod względem funkcjonalnym i kosztowym, a ponadto spełniały normy bezpieczeństwa oraz odznaczały się efektownym designem.

Generalne wykonawstwo hal logistycznych od A do Z

Do realizacji inwestycji podchodzimy kompleksowo. Oferujemy generalne wykonawstwo hal logistycznych. W ramach tej usługi inwestorzy powierzają nam opracowanie projektu, wykonanie fundamentów, montaż konstrukcji i obudowy hali, dobór instalacji zewnętrznych oraz wewnętrznych, zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku. W naszych propozycjach uwzględniamy nie tylko pomieszczenia przeznaczone do składowania, ale również zaplecze biurowo-socjalne. Zajmujemy się też formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą Ocmer? Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dla Twojego biznesu.

Facebook logo
Linkedin logo