Projekty hal handlowych

Projekty hal handlowych i salonów samochodowych

Inwestycje związane z budową wielkopowierzchniowych hal handlowych i salonów samochodowych stanowią zawsze wyzwanie. Do kluczowych elementów mających bezpośrednie przełożenie na finalny rezultat budowy należy wykonanie projektu. Projekty hal handlowych i salonów samochodowych powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb wynikających z charakteru realizowanych usług sprzedażowych. Wśród ważnych czynników należy wymienić również optymalizację konstrukcji pod względem kosztowym i użytkowym. W tym przypadku wyjątkowo istotna jest też estetyka oraz bezpieczeństwo.

Tworzymy przemyślane projekty salonów samochodów i hal handlowych. Staramy się, by nasze realizacje charakteryzowały się funkcjonalnością i jednocześnie spełniały oczekiwania inwestorów. Działamy kompleksowo – uzyskujemy niezbędne pozwolenia, dostarczamy i montujemy hale stalowe, hybrydowe (stalowo-żelbetowe), żelbetowe, nadzorujemy procesy budowlane, tworzymy dokumentację powykonawczą.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług projektowania i budowy hal handlowych?

Dysponujemy przeszło 25-letnim doświadczeniem w branży. Realizowaliśmy m.in. następujące zlecenia: Salon Volvo w Częstochowie, Polros, Medax, Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Projekty hal handlowych oraz innych powierzchni opracowujemy, korzystając z dedykowanego oprogramowania, m.in. Tekla Structures, Autodesk Robot Structural Analysis. To pozwala nam na modyfikację założeń i szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby.

Zależy nam na tym, by rozwiązania, które proponujemy, korespondowały z oczekiwaniami klientów. Stąd też, zanim wykonamy projekty hal handlowych, wnikliwie rozmawiamy z inwestorami. Starannie dobieramy materiały i technologie, dbając, by mieściły się one w wyznaczonym budżecie. Tworząc projekty salonów i innych wielkopowierzchniowych przestrzeni, bierzemy pod uwagę profil działalności, warunki sanitarne, potrzebne instalacje, rozmieszczenie urządzeń (w tym aparatury kontrolnej, zabezpieczającej i rozdzielczej). Uzgadniamy odpowiednie parametry cieplne i akustyczne.

Potrzebny Ci projekt hali handlowej i szukasz niezawodnego generalnego wykonawcy, który kompleksowo zajmie się obsługą Twojej inwestycji?
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, zajmującą się usługami projektowo-budowlanymi.

Referencje – hale handlowe

Medax

Powierzchnia: 8.766m2

Dodatkowe informacje: budowa hali handlowej z obudową i akcesoriami wraz z wykonaniem posadzki przemysłowej z wykończeniem żywicą epoksydową

Szczegóły inwestycji

To kolejna duża inwestycja, którą wykonała dla nas firma Ocmer. Nie ulega wątpliwości, że to rzetelny kontrahent, który należycie wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Ocmer wykazał się sumiennością i elastycznością podczas budowy.
– Prezes Zarządu Spółki MEDAX Sp. z o.o.

Polros

Powierzchnia: 28.342m2

Dodatkowe informacje: budowa dwóch hal targowych w konstrukcji stalowej

Szczegóły inwestycji

Ze wszystkich podjętych zobowiązań i prac firma Ocmer wywiązała się wzorowo, co spowodowało, że bez wahania zleciliśmy wykonanie kolejnej hali o powierzchni 19.674 m2. Również druga budowa wykonana została bez jakichkolwiek zastrzeżeń. W trakcie współpracy firma Ocmer dała się poznać jako pewny i godny zaufania partner. Inwestorzy, którzy zdecydują się powierzyć jej prowadzenie budowy, mogą liczyć na wysoki poziom jakości robót, bardzo dobrą organizację prac montażowych oraz fachową kadrę kierowniczą.
– Właściciel Polros S.A.

Polmax – Salon Volvo

Powierzchnia: 1.907 m2

Dodatkowe informacje: budowa hali stalowej z obudową z płyt warstwowych wraz z wykonaniem antresoli i ściany murowanej oddzielenia przeciwpożarowego

Szczegóły inwestycji

Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez firmę Ocmer. Prace przebiegały sprawnie i były realizowane profesjonalnie. Kadra wykazała się elastycznością i komunikatywnością.
– Współwłaściciel PPHU Polmax

Bronisze. Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy

Powierzchnia: 70.000 m2

Dodatkowe informacje: dostawa i montaż hal stalowych oraz wiat

Szczegóły inwestycji

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy z siedzibą w Broniszach wyraża uznanie dla firmy Ocmer za solidność i rzetelność. Na szczególną uwagę zasługuje jakość wykonanych prac montażowych oraz bardzo dobra organizacja robót, jak i wysoki stopień wiedzy technicznej jej pracowników. Wszystkie te czynniki spowodowały, że zleciliśmy firmie Ocmer kolejne zadanie inwestycyjne.
– Wiceprezes zarządu Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.

Kompleksowe usługi projektowania i budowy hal handlowych i salonów samochodowych

Wyróżnia nas kompleksowe działanie. Wykonujemy projekty hal handlowych, a ponadto zajmujemy się budową hali i jej wykończeniem oraz zagospodarowaniem terenu znajdującego się wokół budynku. Generalne wykonawstwo salonów samochodowych i innych obiektów obejmuje dodatkowo opracowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę, koordynowanie bieżących robót oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

Realizując projekty salonów samochodowych i hal przemysłowych, przykładamy ogromną uwagę do ekonomicznego zużycia materiałów. Stawiamy nacisk na nowoczesne technologie wpływające na obniżenie kosztów eksploatacyjnych, a jednocześnie dbamy o to, by stawiane przez nas konstrukcje charakteryzowały się wysoką trwałością. Stosujemy niezbędne zabezpieczenia antykorozyjne.

Wielkopowierzchniowe salony samochodowe

Aby projekty salonów samochodowych spełniały wymogi inwestorów, proponujemy kilka wariantów obudowy oraz konstrukcji. Oferujemy ponadto możliwość instalacji wciągników oraz suwnic. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest obniżenie kosztów eksploatacyjnych, dlatego na życzenie klientów montujemy panele fotowoltaiczne. Nasze realizacje uwzględniają też przestrzenie przeznaczone na biuro lub zaplecze socjalne. Po zaakceptowaniu wstępnej koncepcji klienci mogą nam zlecić generalne wykonawstwo salonów samochodowych.

Jako jedyna firma w naszym kraju należymy do grupy Janssen de Jong. Ten holenderski holding skupia prężne przedsiębiorstwa specjalizujące się w budownictwie przemysłowym. Współpracując z liderami z branży, mamy okazję do wymiany doświadczeń, a także poznajemy innowacyjne rozwiązania. To pozwala nam realizować złożone projekty, także salonów samochodowych.

Generalne wykonawstwo hal handlowych

Żeby odciążyć inwestorów z obowiązku koordynowania budowy przejmujemy na siebie generalne wykonawstwo hal handlowych. Ustalamy szczegóły dotyczące materiałów, technologii oraz konstrukcji obiektów. Pomagamy również w uzyskaniu dokumentów dotyczących warunków zabudowy oraz zagospodarowania terenu. Następnie sporządzamy szczegółowy kosztorys uwzględniający wydatki na projekty hal handlowych, montaż i dowóz materiałów. Dalej następuje już standardowa realizacja prac budowlanych, obejmująca przygotowanie fundamentów, montaż konstrukcji i obudowy, wykonanie posadzek oraz instalacji. Generalne wykonawstwo hal handlowych dotyczy również zagospodarowania przestrzeni i sporządzenia dokumentacji powykonawczej.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Facebook logo
Linkedin logo