Slide item 5

HALE POD KLUCZ

Sprawnie i terminowo!

Slide item 6

BEZPIECZNE KONSTRUKCJE

Dbamy o każdy szczegół realizacji!

Slide item 7

HALE NA MIARĘ

Optymalizujemy projekty!

25 LAT DOŚWIADCZENIAWykwalifikowana kadra
KILKASET OBIEKTÓWPonad milion m2 powierzchni
PRZEJRZYSTE UMOWYPowracający klienci
SPRAWNA KOMUNIKACJAOd pomysłu do gotowego obiektu

Piłkarze wodni ŁSTW Ocmer po raz 19. zostali mistrzami Polski. Serdecznie gratulujemy naszej drużynie obrony tytułu i kolejnego wielkiego zwycięstwa.

To absolutnie wyjątkowa ekipa, a dla nas wielka duma, że od czasu gdy nasz prezes grał w ówczesnej Anilanie (a obecnie ŁSTW) nic się nie zmieniło - Łodzianie wciąż triumfują!

 

W ostatniej kolejce ekstraligi ŁSWT Ocmer zmierzyli się z Łukosz WTS Polonia Bytom. Nasza drużyna zapewniła sobie złote medale już przed ostatnią serią gier. Mieli bowiem 14 punktów przewagi nad rywalami z Polonii Bytom. Na pływalni Zatoki Sportu PŁ spotkały się dwie najlepsze drużyny w tym sezonie. Podopieczni trenera Edwarda Kujawy wygrali do tej pory 17 na 18 meczów. Jedyną porażkę ponieśli z Arkonią Szczecin na wyjeździe. W pierwszej części rozgrywek dwukrotnie pokonali swoim najbliższych rywali z Bytomia 9:8 i 11:4.

Do rywalizacji z bytomianami podeszli bardzo rozluźnieni, co widać było w pierwszym – piątkowym – meczu, który przegrali 7:12. W sobotę bardzo chcieli się zrewanżować rywalom za porażkę. Pierwsza kwarta przebiegła pod zdecydowane dyktando mistrzów Polski, którzy wygrali ją 6:2. W kolejnych rywale jednak odrobili straty i mecz zakończył się remisem 10:10. O zwycięstwie w ostatnim meczu sezonu zdecydowały rzuty karne. Bezbłędnie wykonywali je goście. Z Łodzi wyjechali z dwoma zwycięstwami i srebrnymi medalami.

ŁSTW Ocmer do kolekcji trofeów dostawił 19. puchar za mistrzostwo Polski. To nie koniec emocji waterpolowych w Zatoce Sportu PŁ. W dniach 15-16 czerwca odbędzie się turniej w ramach Interligi z udziałem mistrzów Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Źródło informacji: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej - aktualności na stronie www.

 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
FaLang translation system by Faboba