Bezpłatna wycena
Slide item 5

HALE POD KLUCZ

Sprawnie i terminowo!

Slide item 6

BEZPIECZNE KONSTRUKCJE

Dbamy o każdy szczegół realizacji!

Slide item 7

HALE NA MIARĘ

Optymalizujemy projekty!

Piłkarze wodni ŁSTW Ocmer po raz 19. zostali mistrzami Polski. Serdecznie gratulujemy naszej drużynie obrony tytułu i kolejnego wielkiego zwycięstwa.

To absolutnie wyjątkowa ekipa, a dla nas wielka duma, że od czasu gdy nasz prezes grał w ówczesnej Anilanie (a obecnie ŁSTW) nic się nie zmieniło - Łodzianie wciąż triumfują!

 

W ostatniej kolejce ekstraligi ŁSWT Ocmer zmierzyli się z Łukosz WTS Polonia Bytom. Nasza drużyna zapewniła sobie złote medale już przed ostatnią serią gier. Mieli bowiem 14 punktów przewagi nad rywalami z Polonii Bytom. Na pływalni Zatoki Sportu PŁ spotkały się dwie najlepsze drużyny w tym sezonie. Podopieczni trenera Edwarda Kujawy wygrali do tej pory 17 na 18 meczów. Jedyną porażkę ponieśli z Arkonią Szczecin na wyjeździe. W pierwszej części rozgrywek dwukrotnie pokonali swoim najbliższych rywali z Bytomia 9:8 i 11:4.

Do rywalizacji z bytomianami podeszli bardzo rozluźnieni, co widać było w pierwszym – piątkowym – meczu, który przegrali 7:12. W sobotę bardzo chcieli się zrewanżować rywalom za porażkę. Pierwsza kwarta przebiegła pod zdecydowane dyktando mistrzów Polski, którzy wygrali ją 6:2. W kolejnych rywale jednak odrobili straty i mecz zakończył się remisem 10:10. O zwycięstwie w ostatnim meczu sezonu zdecydowały rzuty karne. Bezbłędnie wykonywali je goście. Z Łodzi wyjechali z dwoma zwycięstwami i srebrnymi medalami.

ŁSTW Ocmer do kolekcji trofeów dostawił 19. puchar za mistrzostwo Polski. To nie koniec emocji waterpolowych w Zatoce Sportu PŁ. W dniach 15-16 czerwca odbędzie się turniej w ramach Interligi z udziałem mistrzów Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy.

Źródło informacji: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej - aktualności na stronie www.

 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
łstw ocmer z Pucharem Polski 2019
 
FaLang translation system by Faboba
Facebook logo
Linkedin logo