• hala tenisowa, świętokrzyskie, Roko
  • hala magazynowa, małopolskie, TRI Poland
  • hala produkcyjno-magazynowa, kujawsko-pomorskie, Superfos

HALE PRODUKCYJNE - PROJEKTY I BUDOWA

Poniżej prezentujemy zakres usług dostarczanych przez firmę Ocmer Sp. z o. o. dotyczących, między innymi projektowania i generalnego wykonawstwa hal produkcyjnych. Nasza firma szczyci się tym, że jako jedyna w Polsce korzysta przy budowie swoich obiektów z innowacyjnego systemu REMCO, który pozwala na lekką konstrukcję hal oraz charakteryzuje się dużym rozstawem słupów dopasowanym optymalnie do potrzeb Inwestora. W swoim portfolio posiadamy nawet realizację, w której osiągnęliśmy rozpiętość ramy hali  wynoszącą 70 m bez stosowania słupów wewnętrznych!
Innymi zaletami systemu REMCO jest możliwość budowy hal produkcyjnych jedno – i wielonawowych, o dachach jedno – lub dwuspadowych, w tym ocieplonych lub nieocieplonych. Jeśli takie jest życzenie Inwestora, wykonujemy również konstrukcję antresoli, dzięki której część wewnętrzna hali może być przekształcona w dwukondygnacyjną przestrzeń biurową.
 
Konstrukcja hali może być również dostosowana do zamontowania belek podsuwnicowych i wciągarek. Budowa hal produkcyjnych nie trwa długo – podstawowa konstrukcja, zoptymalizowana pod indywidualne potrzeby klienta,  może być gotowa i dostarczona do zamawiającego już w 30 dni. Hale stalowe dostarczane przez firmę Ocmer są więc inwestycją nie tylko  łatwą w adaptacji do indywidualnych potrzeb oraz późniejszej eksploatacji, ale też ze wszech miar opłacalną.


Obiektem tego typu jest hala produkcyjna zbudowana w Radomsku na zamówienie AQUILA Radomsko Sp. z o.o., producenta tektury falistej. Zakres prac obowiązujący firmę Ocmer dotyczył wykonania pełnobranżowej dokumentacji budowlanej, uzyskania pozwolenia na budowę oraz generalnego wykonawstwa.
Warto dodać, że właśnie ta hala produkcyjno-magazynowa, znalazła się wśród laureatów konkursu „Budowa Roku”, zwanego nieoficjalnie polskimi „Oscarami Budownictwa”, otrzymując nagrodę III stopnia. Konkurs był zorganizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współpracy z Ministerstwem Infrastruktury oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione obiekty (oceniane w kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe, szkolne, sportowe, rewitalizowane oraz drogowo – kolejowe) zostały wybrane ze względu na  innowację w zastosowanych rozwiązaniach technologicznych, dbałość o wysoką jakość wykonanych prac, sprawną organizację procesu budowlanego, zapewnienie bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych robót oraz troskę o ochronę środowiska.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji AQUILA, Radomsko oraz zobacz referencje od Klienta.

Innym tego typu obiektem, zrealizowanym na zamówienie ALIPLAST Sp. z o.o., producenta systemów aluminiowych, jest hala produkcyjna zbudowana w Lublinie. W przypadku tej inwestycji Ocmer Sp. z o.o był odpowiedzialny za stworzenie projektu konstrukcji stalowej  do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji stalowej. Zakres prac naszej firmy obejmował również dostawę i montaż całości hali stalowej.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji ALIPLAST, Lublin oraz zobacz referencje od Klienta.


Z usług firmy Ocmer Sp. z o.o. w dziedzinie wykonawstwa hal produkcyjnych korzystała również firma SUPERFOS, producent opakowań z tworzyw sztucznych. Inwestycja dotyczyła konstrukcji stalowej o łącznej powierzchni 16000 m2, wzniesionej w Lubieniu Kujawskim. Zakres prac wykonanych przez Ocmer Sp. z o.o obejmował dostawę i montaż hali stalowej, poprzedzony wykonaniem projektu całej konstrukcji do projektu budowlanego, a także projektu wykonawczego konstrukcji stalowej.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji SUPERFOS, Lubień Kujawski oraz zobacz referencje od Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytania


hala produkcyjno-magazynowa, łódzkie, Aquila
AQUILA, Radomsko
hala produkcyjno-magazynowa, lubelskie, Aliplast
ALIPLAST, Lublin
hala produkcyjna, kujawsko-pomorskie, Suprefos
SUPERFOS, Lubień Kujawski
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012