• hala tenisowa, świętokrzyskie, Roko
  • hala magazynowa, małopolskie, TRI Poland
  • hala produkcyjno-magazynowa, kujawsko-pomorskie, Superfos

HALE SPORTOWE I WIDOWISKOWE - HALE I PROJEKTY

Budowa hal sportowych to niezwykle istotny wkład w rozwój miejskiej infrastruktury, ale także jeden z podstawowych elementów realizowania lokalnej polityki inwestowania w rozrywkę i aktywność fizyczną mieszkańców dużych i mniejszych miast.

Ocmer Sp. z o.o. od lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem lekkich i wytrzymałych konstrukcji stalowych o różnym przeznaczeniu użytkowania, w tym budową hal sportowych. Przy budowie obiektów Ocmer stosuje różne technologie, dostosowując je do wymogów Klienta, przeznaczenia danej hali, czy warunków ukształtowania terenu, na którym ma ona powstać.

Projektując, a potem tworząc konstrukcję nośną dachu hal widowiskowo-sportowych, firma Ocmer wykorzystuje zimnogięte kształtowniki stalowe, do których przymocowuje się panele blachy trapezowej. Wspomniane kształtowniki zostały ocynowane ogniowo do łącznej grubości warstwy cynku, która odpowiada 275 g/m2 (Z-275). Panele blachy trapezowej są natomiast obustronnie pokryte stopem cynku i aluminium. Panele dachowe mocuje się wkrętami z neoprenowymi podkładkami, a w ich zakończeniach, które dochodzą do rynien dachowych, umieszcza się specjalne, profilowane wkładki polietylenowe.
 
Do izolacji wykorzystuje się maty z włókien szklanych, których łączna grubość wynosi 140 mm, a ich współczynnik U=0,30 W/m2K. Maty izolacyjne są umieszczone pomiędzy panelami z blachy trapezowej, a płatwiami dachowymi i pokryte od wewnątrz budynku kolejno:
- białą powłoką winylową, typ CF 305, strona widoczna,
- siatką z włókien szklanych, 5 x 5mm, która stanowi usztywnienie,
- folią aluminiową, która działa jak warstwa paro- i wodoszczelna.
Maty izolacyjne są połączone wzdłuż krawędzi podłużnych przez podwójny zakład krawędzi, a następnie spinane ze sobą.

Jedną z realizacji przeprowadzonych przez Ocmer Sp. z o.o. na zlecenie przedsiębiorstwa wielobranżowego „Roko”, była budowa hali tenisowej w Kielcach. Konstrukcja o łącznej powierzchni 2381m2 została w całości dostarczona i zmontowana przez naszą firmę. Zakres prac wykonanych przez firmę Ocmer dotyczył również wcześniejszego wykonania projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego konstrukcji hali tenisowej.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji ROKO, Kielce oraz zobacz referencje od Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytania


ROKO, Kielce


ROKO, Kielce
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012