• hala tenisowa, świętokrzyskie, Roko
  • hala magazynowa, małopolskie, TRI Poland
  • hala produkcyjno-magazynowa, kujawsko-pomorskie, Superfos

HALE MAGAZYNOWE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA - BUDOWA I PROJEKTY - OCMER

Ocmer Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi dotyczące projektowania i generalnego wykonawstwa hal stalowych o różnym przeznaczeniu i możliwościach użytkowania w tym między innymi lekkich hal magazynowych wysokiego składowania. Wspomniana lekkość konstrukcji jest możliwa do uzyskania dzięki wdrożeniu technologii REMCO, używanej w Polsce jedynie przez firmę Ocmer.

Wyjątkowość tego systemu opiera się na zastosowaniu konstrukcji nośnej obejmującej komplet blachownicowych ram stalowych.  Składają się one ze słupów i rygli o sztywnościach odpowiadających  przebiegom momentów zginających.  Sztywność przestrzenną hali magazynowej otrzymuje się w rezultacie zastosowania stężeń typu X – zbudowanych z prętów, które umieszcza się w dachu, ścianach podłużnych i szczytowych. Konstrukcja nośna samego dachu wykonana jest zaś z zimnogiętych kształtowników stalowych typu Z, do których umocowane są panele blachy trapezowej. Dostosowując się do wymagań Inwestora, Ocmer Sp. z o.o. może wykonać dodatkowo konstrukcję antresoli, co pozwala wykorzystać część wewnętrzną hali w charakterze dwukondygnacyjnej przestrzeni biurowej.

Przykładem konstrukcji tego typu, z powodzeniem zrealizowanej przez Ocmer  Sp. z o.o. jest hala magazynowa wysokiego składowania o wysokości 24,5 m, wykonana na zlecenie TME Sp. z o.o. Firma Transfer Multisort Elektronik z siedzibą w Łodzi jest obecnie największym dystrybutorem elementów elektronicznych w Europie Centralnej i Wschodniej. Zakres prac po stronie Ocmer Sp. z o.o. obejmował wykonanie projektu konstrukcji stalowej, wykonanie fundamentów, podbudowy pod posadzkę i samej posadzki. Firma Ocmer sprawowała również generalny nadzór nad całością wykonawstwa.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji TME. Łódź oraz zobacz referencje od Klienta.

Zobacz film z budowy hali TME, Łódź

Prześledź poszczególne etapy budowy hali TME, Łódź

Innym przykładem hali magazynowej realizowanej przez Ocmer Sp. z o.o. jest obiekt wzniesiony w Szczecinie na zlecenie firmy Novoterm. Nasza firma odpowiadała za wykonanie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego, a także projektu wykonawczego hali stalowej. Zakres prac obejmował również dostawę i montaż całości konstrukcji.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji Novoterm, Szczecin oraz zobacz referencje od Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytaniaTME, Łódź

Novoterm, Szczecin
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012