• hala tenisowa, świętokrzyskie, Roko
  • hala magazynowa, małopolskie, TRI Poland
  • hala produkcyjno-magazynowa, kujawsko-pomorskie, Superfos

HALE LOGISTYCZNE - BUDOWA I PROJEKTY

Ocmer Sp. z o.o. to solidny i sprawdzony wykonawca, którego usługi obejmują projektowanie, proces wykonawczy i dostawę lekkich konstrukcji stalowych, w tym między innymi hal logistycznych, dla Inwestorów na terenie całej Polski.  Popularność i wielofunkcyjność budowanych przez firmę hal bierze się z tworzenia przez firmę Ocmer przestrzennych konstrukcji o niezwykłej lekkości i swobodnym dopasowaniu rozstawu słupów hali do indywidualnych wymagań Inwestora. Lekkość konstrukcji  idzie w parze z jej wytrzymałością a wszystko m.in. dzięki zastosowaniu płatwi dachowych i rygli ściennych w postaci giętych na zimno kształtowników.
Oryginalne projekty, niezawodna, lekka konstrukcja oraz sprawna budowa hal logistycznych przez Ocmer Sp z o.o. sprawiły, że Klienci, z którymi współpracowaliśmy, chętnie do nas wracają, czego przykładem jest firma Schenker Sp. z o.o., wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych na skalę światową, dla którego sfinalizowaliśmy kilka kolejnych inwestycji.

Pierwsza z realizacji dotyczyła wykonania projektu konstrukcji stalowej hali logistycznej, a następnie dostawy i montażu całej konstrukcji w Pyskowicach - miejscu ostatecznej lokalizacji. Jest to obiekt znaczących rozmiarów, bo całość powierzchni liczy sobie 7000 m2.

Inna inwestycja zrealizowana przez firmę Ocmer dla tego Klienta to hala logistyczna w Łodzi. Konstrukcja stalowa o łącznej powierzchni 4000 m2 została dostarczona i zmontowana przez naszą firmę. W zakresie naszych obowiązków leżało również stworzenie projektu konstrukcji stalowej hali oraz całościowe wykonawstwo dostarczonej konstrukcji.

Kolejną realizacją sfinalizowaną dla firmy Schenker była hala logistyczna we Wrocławiu. Firma Ocmer Sp. z o.o. była odpowiedzialna za sporządzenie pełnobranżowej dokumentacji budowlanej i uzyskanie pozwolenia na budowę, a potem – dostarczenie generalnych usług wykonawczych we wszystkich  kwestiach związanych z ostatecznym montażem obiektu.

Wreszcie, czwartą ze  zrealizowanych inwestycji była adaptacja hali logistycznej w Kielcach do potrzeb Inwestora. W zakres działań firmy Ocmer Sp. z o.o. wchodziła również przebudowa doków, parkingów i kanalizacji deszczowej.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji Schenker, Pyskowice oraz zobacz referencje od Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytania


SCHENKER, Pyskowice


SCHENKER, Pyskowice
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012