• hala tenisowa, świętokrzyskie, Roko
  • hala magazynowa, małopolskie, TRI Poland
  • hala produkcyjno-magazynowa, kujawsko-pomorskie, Superfos

PAWILONY, HALE HANDLOWE - BUDOWA I PROJEKTY

Ocmer Sp. z o.o. - firma, która wchodzi w skład holenderskiej grupy Janssen de Jong i jest jednocześnie siostrzaną spółka firmy Remco, oferuje kompleksowe usługi dotyczące doradztwa projektowego i technicznego, dostawy i montażu hal przemysłowych, a także generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych. Nasza firma realizuje zlecone jej projekty, używając nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym dostarczane obiekty, jak na przykład pawilony handlowe, charakteryzują się jednocześnie lekkością i sztywnością przestrzenną konstrukcji. Przy budowie dowolnego obiektu przemysłowego, Ocmer Sp. z o.o. stosuje różnorodne konstrukcje dachu i ścian, dostosowując je optymalnie do wymagań i przeznaczenia obiektu, a także oczekiwań Inwestora.

Jednym z przykładów realizacji pawilonów handlowych jest POLROS – jedna z największych hal handlowych w Polsce, położona w Rzgowie koło Łodzi. Przedsięwzięcie było gigantyczne, ponieważ łączna powierzchnia całego obiektu liczy 18252 m2. Firma Ocmer Sp. z o.o. była odpowiedzialna za sporządzenie projektu fundamentów oraz projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego. Zakres prac wykonywanych przez firmę Ocmer dotyczył  także projektu wykonawczego hali handlowej, a następnie dostawy i montażu całości stalowej konstrukcji.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji POLROS, Rzgów oraz zobacz referencje od Klienta.

Inną tego typu inwestycją, zrealizowaną przez naszą firmę, jest pawilon handlowy wykonany w Kruszowie, na zlecenie Medax Sp. z o.o. Jego łączna powierzchnia to 6270 m2 – odkąd powstał, gromadzi importerów, producentów i kupców z całej Polski oraz zagranicy. W przypadku realizacji tego pawilonu handlowego, firma Ocmer Sp. z o.o. odpowiadała za stworzenie projektu konstrukcji stalowej do projektu budowlanego, a także projektu wykonawczego konkretnej hali handlowej. Zakres prac obejmował również dostawę i montaż całości konstrukcji.

Poznaj szczegóły dotyczące inwestycji Medax, Kruszów oraz zobacz referencje od Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytaniaPOLROS, Rzgów

MEDAX, Kruszów
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012