• hala produkcyjna, kujawsko-pomorskie, Corex
  • hala handlowa, łódzkie, Medax
  • hala handlowa, łódzkie, Tafetex

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

Kompleksowo

Każdemu Klientowi przedstawiamy kompletną ofertę, zawierającą wszystkie stosowane przez nas rozwiązania projektowe, techniczne, logistyczne oraz prawne.

Optymalnie

Razem z Inwestorem rzetelnie dobieramy optymalne do Jego potrzeb rozwiązania. Dysponujemy fachową kadrą inżynierską, co pozwala nam  uzyskać najwyższą jakość przy bardzo rozsądnej cenie.

Indywidualnie

Warunki realizacji inwestycji uzgadniamy w kontraktach przygotowanych zawsze indywidualnie dla każdego Klienta. Zwracamy  szczególną uwagę na ustalenie dogodnych  terminów realizacji i warunków umowy.

Rzetelnie

Prace projektowe przeprowadzamy w kraju korzystając z własnego doskonale wyposażonego biura projektowego. Wszystkie projekty realizujemy zgodnie z przepisami Polskiego Prawa Budowlanego.

Elastycznie

Zawsze w terminie rozpoczynamy prace budowlane i trzymamy się wyznaczonego harmonogramu prac. Na życzenie Inwestora, modyfikujemy projekt zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Terminowo

Zrealizowane budynki oddajemy w terminie i na najwyższym poziomie wykonania. Wszystkie odbiory techniczne przebiegają bez problemów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wysłania formularza zapytania


Kontrakt

Prace projektowe

Realizacja
FaLang translation system by Faboba
Ocmer Sp. z o.o.

90-437 Łódź
Al. Kościuszki 80/82


projekt i realizacja: agencja reklamowa niceday
GPS
N: 51° 45' 38.4084"
E: 19° 27' 23.043"
tel. (48) 42 634 87 90
fax: (48) 42 630 63 43
e-mail:

NIP 725-10-08-043


Copyright Ocmer Sp. z o.o. 2012